Úvod » Ochrana osobních dat

Ochrana osobních dat

Na této stránce Vás chceme informovat o tom, jak naložíme s údaji, které od Vás můžeme v některých případech získat. Každý má právo na ochranu svých osobních údajů podle zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů.

Při běžném prohlížení našeho webu a procházení jeho stránek o Vás nemůžeme získat žádné informace, které by Vás mohly identifikovat. Pro účely statistiky návštěvnosti server zjišťuje pouze obecné údaje jako počty návštěv, IP adresy, shlédnuté stránky, čas otevření stránky, množství dat přenesených ze serveru atd. Tyto údaje jsou anonymní a slouží pouze ke statistice návštěvnosti stránek.

Pro vzájemnou komunikaci a možnost online objednávek knih jsme pro Vás připravili tyto formuláře:

V těchto formulářích vyplňujete některé osobní údaje. Snažili jsme se, aby v každém formuláři bylo minimum povinných údajů, vždy podle druhu a účelu formuláře. Například ve formuláři Napište nám nemusíte vyplnit žádný údaj, který by Vás mohl identifikovat, a zprávu můžete odeslat anonymně.

Formulář Registrace slouží k zadání a uložení jména, doručovací adresy a případně fakturační adresy nakupujícího v internetovém obchodě CDK. Pokud si zákazník přeje, budou mu na jeho e-mail zasílány informační zprávy o nových knihách a dalších novinkách z produkce CDK. Odběr novinek může kdykoli odhlásit podle návodu, který je součástí zasílaných novinek. Budete-li chtít zrušit svůj zákaznický účet vytvořený při registraci, napište na cdk@cdk.cz a účet se všemi osobními údaji a historií objednávek bude vymazán z databáze.

Údaje vyplňujete proto, abychom Vám mohli odpovědět na Vaše připomínky, zaslat Vám požadované informace či vyřídit Vaši objednávku. Získané osobní údaje použijeme výhradně k účelu daného formuláře.

Zavazujeme se, že údaje od Vás získané:

  • nezneužijeme k jinému účelu, než k jakému byly získány
  • neposkytneme žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek (např. Česká pošta)
  • budeme ochraňovat a zamezíme přístup k nim nepovolaným osobám
  • nepoužijeme pro nevyžádanou reklamu